Охоронні системи

Сучасні охоронні системи – це комплексне рішення, яке гарантуватиме повну безпеку території або об’єкта. У багатьох випадках всі процеси автоматизовані і не потребують присутності людського чинника, як це було потрібно раніше, але не скрізь можна обійтися без особистих охоронців. ТОВ «БРИАР» пропонує широкий спектр послуг з безпеки громадян, охорону різноманітних об’єктів, установку і технічне обслуговування систем безпеки:

  • відеоспостереження;
  • сигналізації;
  • датчиків.

Установка систем охорони від ТОВ «БРИАР».

Зараз стало набагато простіше убезпечити й уберегти себе та майно. Існують різноманітні охоронні системи, залежно від того, який тип безпеки вам необхідний. Фахівці ТОВ «БРИАР» можуть встановити системи відеоспостереження, що практично виключить можливість проникнення на об’єкт. У комплект входить відеокамера, відео реєстратор, який здійснює запис і монітор, куди відбувається відтворення. Сучасні системи відеоспостереження бувають двох видів: бездротові і дротяні.

Коли охоронювана територія має великі обсяги і будівлі потребують додаткової охорони, ми надаємо таку послугу, як установка решіток, колючого дроту. Оптимальним варіантом стане з’єднання автоматичної системи охорони з людським (може краще фізичним)  наглядом, наші професіонали забезпечать безпеку будь-якій місцевості на найвищому рівні.

Ми також пропонуємо охоронні системи, оснащені різними типами сповіщувачів, що здійснюють передачу інформації про проникнення або про небезпеку на телефон, радіоканал або GSM-порт. Ви почуєте різкий звуковий сигнал тривоги на одній точці оповіщення або на декількох. Фахівці ТОВ «БРИАР» гарантують, що установка датчиків руху, удару, об’єму, розмикачів не займе багато часу, проте служити вони будуть довго.

У багатьох приміщеннях не обійтися без пожежної сигналізації, найчастіше це великі промислові об’єкти: заводи, підприємства, корпорації. Керівництво турбується за збереження товару або співробітники працюють з речовинами підвищеної горючості, у такому випадку, тільки установка пожежної сигналізації зможе запобігти умисному або випадковому підпалу.

Якщо клієнтові потрібно зберегти в таємниці важливі дані – надаємо технічні засоби захисту інформації, акустики приміщень, телефонних переговорів. Будь-які системи охорони, замовлені в ТОВ «БРИАР» і встановлені нашими співробітниками гарантовано захистять ваше життя від вторгнень.

Comments are closed