Охорона у сфері роздрібної торгівлі

Забезпечення безпеки є одним з основних напрямків діяльності, яким приділяється чимала увага на підприємствах з підвищеною прохідністю людей, зокрема у сфері торгівлі.

Комплексна охорона торгових площ забезпечує виконання двох завдань: створення безпечних умов для покупців і контроль майна  підприємства. Повноцінна охорона магазинів повинна будуватися з урахуванням обох складових.

ТОВ «БРИАР» забезпечує охорону торгових підприємств, що працюють в різних напрямках з використанням досвідчених професійних охоронців. Так здійснюється цілодобова або погодинна охорона:

  • гіпермаркетів, супермаркетів, мінімаркетів;
  • універмагів, універсамів, торгових павільйонів;
  • точок продажів, що функціонують за принципом виносної торгівлі;
  • ринків, ярмарків;
  • магазинів, що торгують спеціальним товаром (зброя, ювелірні вироби тощо).

Співробітники ТОВ «БРИАР» мають відповідну екіпіровку, дозвіл на носіння травматичної зброї, володіють навичками швидкого реагування на позаштатні ситуації та прийомами бойових мистецтв.

Окремо варто виділити організацію охорони гіпермаркетів та інших об’єктів з великими торговельними площами, що передбачає обов’язкове використання різноманітних технічних засобів. У сучасних умовах охорона таких об’єктів неможлива без систем відеоспостереження. Відеокамери встановлені по всьому торговому залу, в при касовій зоні, на вході-виході з торгових підприємств фіксують і оперативно запобігають крадіжкам,  вчиненим як покупцями, так і персоналом. Налагоджена охорона супермаркетів дозволяє значно скоротити втрати від злодійства, підвищити рівень прибутку. Професійна охорона торговельних підприємств сторицею повертає витрати, вкладені на її організацію.

Охорона торгових площ також допомагає уникнути неприємностей його покупцям. Перебуваючи всередині будівлі, вони можуть бути впевнені у збереженні свого припаркованого поруч автомобіля, залишених речей. Надійна охорона магазинів і торгових центрів, здійснювана ТОВ «БРИАР», робить їх відвідування приємним і безпечним для великої кількості відвідувачів, яким захочеться повертатися знову і знову.

Comments are closed