Особиста охорона

Життя – це найцінніше, що є у людини, але в повсякденності ми часто забуваємо про це. У той час, як міський житель постійно піддається потенційній небезпеці, що з різних причин загрожує його життю, здоров’ю, майну. Запобігання та при необхідності захист від можливих нападів і стороннього втручання – завдання, успішно розв’язуване співробітниками ТОВ «БРИАР»  в рамках послуги «особиста охорона».

Послуга «особиста охорона» (деякі називають її «охоронець на годину») передбачає комплекс заходів, що забезпечує високий рівень захисту від можливих загроз. Тут мається на увазі як захист життя людини, так і охорона його власності.

Комплексна охорона життя може вестися з використанням різних технічних засобів, травматичної зброї, бронезахисту. Співробітники ТОВ «БРИАР» володіють навичками точної стрільби, рукопашного бою, вміють виходити з нестандартних ситуацій. Забезпечуваний ними захист здоров’я може бути зовсім ненав’язливим для клієнта, але при цьому залишатися високоефективним, так як всі охоронці, які здійснюють охоронний супровід клієнта, підбираються виходячи з психологічної сумісності, охорона життя вимагає особливо чуйного підходу. Тут важливі не тільки вміння та навички, без яких неможлива фізична охорона, але і взаєморозуміння, довіра.

У випадках, коли для забезпечення безпеки потрібно озброєна охорона, ТОВ «БРИАР» готовий надати фахівців, що мають великий досвід роботи в правоохоронних органах. Всі вони щодня підвищують рівень своєї кваліфікації, тому фізична охорона з їх участю – це попередження і при необхідності усунення всіх потенційних ризиків, пов’язаних з життєдіяльністю охоронюваного об’єкта.

Послугу «особиста охорона» можна використовувати в найрізноманітніших випадках – під час публічних виступів, масових заходів, ділових зустрічей і переговорів, перевезенні великих сум грошей. За часом, можливо, надання охорони на годину або більш тривалий термін: цілодобово, в робочий час.

Система особистої безпеки розробляється індивідуально для кожного звернення, після ретельного вивчення можливих ризиків і загроз клієнта. Такий комплексний підхід до приватної охорони гарантує надійний захист Ваших інтересів в будь-яких ситуаціях.

Comments are closed