Охорона складів

Сьогодні охорона складів – це одне з найбільш складних завдань, яке потрібно вирішувати керівникам і власникам торгових компаній, виробничих підприємств, логістичних центрів. Вирішення даного питання краще довірити професіоналам, які мають досвід надання подібних послуг, оскільки спектр небезпек, які можуть загрожувати таким об’єктам, досить великий – це підпали, розкрадання, розбійні та інші цілеспрямовані дії з порушення роботи фірми, псування її майна, впливу на персонал.

Зараз професійна охорона складів стала особливо затребуваною послугою, оскільки щодня товарообіг обчислюється мільйонами гривень. Специфіка ж функціонування таких об’єктів робить їх охорону відповідальним завданням. Пов’язано це з розташуванням складу у віддалених місцях, великою територією, високою концентрацією матеріальних цінностей в одному місці, а також постійним рухом товарів.

Комплекс заходів з охорони складу може включати в себе:

  • охорону та захист складських приміщень за рахунок обмеження доступу на склад;
  • установку антитерористичних засобів, сигналізацій, датчиків, систем відеоспостереження;
  • патрулювання території;
  • контроль переміщення товару та документації;
  • забезпечення збереження цінностей;
  • захист здоров’я і життя персоналу;
  • підтримання порядку на ввіреній території.

Відзначимо, що ми можемо надати цілодобову чи погодинну охорону складу, вибір графіка завжди за Вами.

Крім того, потрібно розуміти, що охорона логістичних комплексів, у тому числі і складських, повинна здійснюватися з урахуванням індивідуальних особливостей об’єктів. Наші фахівці завжди готові до зустрічі на території об’єкта охорони для надання докладних консультацій за переліком необхідних охоронних заходів, беручи до уваги існуючу систему безпеки, специфіку матеріальних цінностей, розташування і розмір складу.

Основним завданням при охороні складу, безумовно, є забезпечення безпеки персоналу та збереження матеріальних цінностей на складі. Домогтися цього можна, використовуючи тільки весь комплекс заходів, рекомендованих фахівцями ТОВ «БРИАР». Так запобігання пожежам і розкрадань на складах можливе тільки завдяки постійному, ретельному нагляду за обстановкою на об’єкті, яке виключає виникнення таких подій. Для цього використовуються найсучасніші технічні засоби і системи в сукупності з фізичними постами охорони.

Відповідно дуже важливо, щоб послуги охорони складу, складських терміналів і подібних об’єктів виконував тільки висококваліфікований персонал. Фахівці, що працюють в ТОВ «БРИАР» проходять ретельний відбір і обов’язкове навчання, вони психологічно стабільні, володіють навичками рукопашного бою, готові до використання всіх елементів охоронної системи об’єкта, взаємодії з співробітниками адміністрації та фахівцями складу при необхідності.

Таким чином, охорона складу – це складне завдання. ТОВ «БРИАР» з 2015 року здійснює професійну діяльність з охорони такого роду об’єктів, тому ми завжди готові допомогти організувати надійну охорону Вашої складської логістики.

Comments are closed