Охорона розважальних закладів

На сьогоднішній день розважальні заклади є одним з популярних місць проведення дозвілля. У вихідні дні, вечірні й нічні години робочого тижня тут спостерігається постійне скупчення чималої кількості людей, внаслідок чого суттєво зростає ймовірність виникнення протиправних дій. У зоні ризику перебувають відвідувачі нічних клубів, дискотек, барів, кінотеатрів, тому охорона місць відпочинку має велике значення для формування та підтримки позитивної атмосфери розважальних закладів. Охорона  клубів та інших подібних установ покликана запобігти виникненню протиправних дій і за необхідності припинити їх.

ТОВ «БРИАР» забезпечує комплексну охорону клубів та інших об’єктів сфери розваг. Надається як фізична охорона розважальних закладів, так і технічне забезпечення підтримки необхідного рівня безпеки.

Щоденна робота здійснюється у два етапи. Підготовчий етап починається до відкриття закладу. У цей час охорона клубів та інших об’єктів передбачає контроль обслуговуючого персоналу, аналіз подій попереднього робочого дня, перевірку зони відпочинку відвідувачів і робочих приміщень. Охорона нічних клубів також включає перевірку роботи освітлювальних приладів, особливо це актуально для великих закладів, оточених прилеглою відкритою територією. До переліку підготовчих заходів, які вимагає охорона належить також перевірка горищ, підвалів, запасних виходів, пожежної сигналізації. Подібним чином здійснюється охорона нічних клубів, що завершується не пізніше, ніж за 20 хвилин до відкриття закладу.

Після цього розпочинається основний етап робіт. Всі співробітники, на яких покладено охорону розважальних комплексів, займають свої місця і виконують свої обов’язки до закриття закладу. Після закриття проводиться повторна перевірка всіх приміщень (при необхідності можливі інтервальні обходи всіх приміщень).

Варто відзначити, що забезпечення фізичної охорони найбільш ефективно в поєднанні з використанням технічних засобів забезпечення безпеки, що дозволяють скоротити за часом виконання ряду функцій охорони об’єкта. Наприклад, блокуються двері (виключають необхідність закриття дверей «в ручному режимі» при великій кількості приміщень), а виконання деяких функцій з них неможливо без технічних засобів – так якщо об’єкт має безліч приміщень та фізичної охорони не вистачає для досягнення необхідного рівня безпеки, то доцільно встановити відеоспостереження. Також можлива установка і обслуговування датчиків, сигналізації, антитерористичних засобів, організація пропускного режиму тощо.

Comments are closed