Охорона паркінгів і гаражів

Усі транспортні засоби потребують охорони. У день їх безпечну експлуатацію забезпечують різні сигналізації, засоби протидії викрадення, відео реєстратори. Вночі за збереження автомобілів, мотоциклів та іншої техніки відповідають власники автостоянок.

Комплексна охорона автостоянок, здійснювана ТОВ «БРИАР», – це ряд заходів, спрямованих на організацію безпечного перебування транспорту на підконтрольному об’єкті. Цілодобова охорона стоянок проводиться за участю навченого персоналу та технічних засобів спостереження. Здійснювана охорона гаражів, крім техніки, поширюється на будівлі та споруди, що знаходяться на території. До того ж, охорона паркінгів (наземних, підземних, механізованих) допускає використання додаткової техніки – шлагбаумів і антитерористичних засобів, сигналізації.

Види охоронних заходів

Залежно від типу об’єкта, його розташування фахівці ТОВ «БРИАР» визначають перелік потенційних загроз, на запобігання яких буде спрямована охорона гаражів, стоянок або паркінгів. Основний перелік виконуваних робіт складається з наступних напрямків:

  • цілодобовий контроль в’їзду або виїзду транспорту;
  • ведення обліку пересування транспортних засобів;
  • контроль дотримання плану розміщення техніки на території;
  • забезпечення технічними засобами спостереження;
  • постійний контроль дотримання громадського порядку на території, що охороняється;
  • регулярний обхід території охоронцями;
  • надання персоналу необхідної екіпіровки.

Виконувана ТОВ «БРИАР» охорона гаражних кооперативів може включати в себе додаткові заходи (залучення кінологічної служби, оформлення ліцензії на використання травматичної зброї, організація диспетчерської служби), доцільність яких визначається в кожному конкретному випадку.

Комплексна охорона паркінгів – це запорука їхньої безпеки. До роботи на таких об’єктах залучаються співробітники, які пройшли спеціальну підготовку, мають досвід водіння і відповідні психологічні характеристики, необхідні для роботи з людьми. Сучасне технічне оснащення дозволяє їм самостійно усувати позаштатні ситуації або оперативно залучати додаткові підрозділи. Охорона об’єктів, здійснювана ТОВ «БРИАР», – це гарантія безпеки транспорту в будь-який час доби.

Вночі за збереження автомобілів, мотоциклів та іншої техніки відповідають власники автостоянок. Але як показує практика і статистика, багато несумлінних власників нехтують своїми обов’язками, що призводять до великої кількості викрадень та інших неприємних пригод.

Натомість ТОВ «БРИАР» як професійне агентство надає якісні послуги в цій сфері.

Comments are closed