Охорона масових заходів

Одним з напрямків діяльності охоронного підприємства «БРИАР» є охорона масових заходів та попередження порушень громадського порядку. Такого роду заходи – це завжди концентрація великої кількості людей в одному місці, що збільшує ризик виникнення порушень правопорядку. Це можуть бути:

  • свята, весілля, корпоративні заходи;
  • концерти, виставки, презентації;
  • спортивні змагання;
  • мітинги;
  • збори та інше.

Крім фізичного забезпечення, охорону порядку таких об’єктів рекомендується поєднувати з технічними засобами охорони: різними видами сигналізації, «тривожними» кнопками, використанням систем аудіо- та відеоспостереження. Тому службовці «Технічного відділу» ТОВ «БРИАР» готові встановити все необхідне обладнання і надалі здійснювати його технічне обслуговування. У свою чергу, співробітники підрозділу «Охорони масових заходів» мають підготовку, що дозволяє ефективно використовувати весь комплекс охоронної системи об’єкта.

Практикована співробітниками ТОВ «БРИАР» охорона масових заходів – справа досить складна. Як правило, охорона починається з вивчення місць їх проведення. Потім здійснюється їх огляд. Під час його проведення працівники ТОВ «БРИАР» контролюють всю територію об’єкту, стежать за безпекою всіх учасників заходу. Для реагування на різні зовнішні загрози налагоджені схеми взаємодії з правоохоронними органами, що забезпечують оперативну підтримку у разі потреби.

В рамках охорони заходів ТОВ «БРИАР» може організувати контрольно-пропускний режим, що дозволяє відсікати потенційно небезпечних і небажаних, незапрошених гостей; а також забезпечувати збереження особистого майна відвідувачів. Для максимального посилення пропускного режиму можлива установка антитерористичних засобів.

По закінченню таких заходів в учасників залишаються лише позитивні спогади, а все тому, що охорону порядку ТОВ «БРИАР» виконує на «відмінно».

Comments are closed