Охорона банківських установ

Однією зі сфер ТОВ  “БРИАР” є повний спектр професійних послуг з охорони банків. Фахівцям в області охоронних послуг добре відомо, що забезпечення безпеки банківських установ є однією з найскладніших завдань.

Сьогодні ТОВ  “БРИАР” може запропонувати весь комплекс послуг з охорони банків:

  • Ретельний аналіз можливих загроз і розробка адекватних заходів пасивної і активної протидії з урахуванням: розташування об’єктів (відділення банку, додаткові офіси, банкомати, сховища і т.д.), навколишньої їх інфраструктури та будівель, видів і специфіки робіт на об’єкті, наявності та чисельності персоналу, режиму роботи.
    Банк – це, насамперед, робота з великим об’ємом готівки та інших високоліквідних цінностей. Ступінь загрози майна і персоналу при такій специфіки роботи дуже велика, тому охорона банків повинна бути відповідною.
  • Розробка системи всебічної охорони банку: централізований локальний пост охорони і контролю з підтримкою груп швидкого реагування у разі тривоги, озброєна і неозброєна охорона периметра і приміщень будівлі, сучасні високотехнологічні пожежно-охоронні сигналізації, системи цілодобового зовнішнього і внутрішнього аудіо/відео спостереження, високонадійні системи контролю і управління доступом, мережа тривожних кнопок.
  • Озброєна охорона банківських перевезень і спецтранспорту, оперативний моніторинг перевезень з підтримкою груп швидкого реагування у разі непередбачених ситуацій.
  • Охорона банку від витоків цінної інформації. Тестування співробітників банку на лояльність, складання психологічного портрета (із застосуванням сучасних детекторів брехні). Перевірка приміщень на предмет встановлення технічних засобів розкрадання інформації (“жучків”, диктофонів, відеокамер і т.д.), захист можливих шляхів витоку важливих даних.
  • Охорона банкоматів: відеонагляд, сигналізація, позмінна і цілодобова охорона.
  • Робота з персоналом банку, навчання принципам самоохорони, поведінки в разі виникнення загрози, розробка схем спільних дій при пожежах та інших екстрених ситуаціях.
  • Інженерно-технічний захист можливих шляхів проникнення на об’єкти, що охороняються.
  • Особиста охорона керівників банку, явні і таємні охоронці.

 Це далеко не повний список заходів з охорони банків,  які  ТОВ  “БРИАР” готова запропонувати своїм клієнта в Києві та області.

Ми добре розуміємо, що охорона банків вимагає професіоналізму наших співробітників і відмінної якості устаткування, використовуваного на об’єкті. Спираючись на свій досвід роботи в даній сфері, сьогодні ми можемо сміливо гарантувати високий рівень захисту банківським установам будь-якого масштабу.

Comments are closed