Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «БРИАР» створено колишніми працівниками Управління державної охорони України з багатим досвідом роботи в охоронній сфері та силових структурах.

У ТОВ «БРИАР» працюють офіцери запасу Управління державної охорони України, Збройних Сил та правоохоронних органів з гарною фізичною та спеціальною підготовкою.

Охоронна компанія «БРИАР» пропонує послуги по організації та втіленню різноманітних заходів, спрямованих на вирішенні проблем, пов’язаних з особистою безпекою громадян, економічною безпекою підприємств та установ усіх форм власності, зменшення ризиків у веденні бізнесу, максимальне зменшення втрат та негативних проявів внаслідок дій або бездіяльності персоналу, надання кваліфікованої юридичної допомоги.

В даний час послуги охорони перетворилися з модного атрибуту в один з необхідних факторів створення комплексної безпеки для фізичних та юридичних осіб, підприємств, установ та організацій.

Виходячи з цього, діяльність охоронної компанії «БРИАР» базується на основі втілення передових міжнародних та вітчизняних методів із забезпечення надійної охорони, а також з практичного досвіду, знань та навичок, одержаних співробітниками охоронної компанії під час проходження служби в силових структурах.

Здатність співробітників охоронної компанії «БРИАР» знайти в нестандартних складних ситуаціях правильне рішення, забезпечивши швидке та якісне виконання усіх (які не йдуть у розріз з вимогами чинного законодавства) побажань замовника і характеризує колектив нашої компанії як команду професіоналів, яка надає послуги на високому професійному рівні.

До кожної, навіть на перший погляд незначної проблеми, ми підходимо професійно та обов’язково запропонуємо варіант для її успішного вирішення.

Comments are closed