Робота і кар’єра

Робота в ТОВ «БРИАР» – це престижно! У наших фахівців є головне: стабільність, упевненість у своєму «завтра» і висока заробітна плата. На такі вакансії ми найчастіше запрошуємо відставних військовослужбовців, колишніх співробітників правоохоронних органів, силових структур і спортсменів. Це робота з особистої охорони, виконання обов’язків оперативного чергового або начальника служби безпеки. Сфера послуг, де відбувається охорона об’єктів і людей, завжди потребувала співробітників, які володіють високим рівнем відповідальності, фізичної підготовки та відмінними психологічними і логічними характеристиками.

Особливості роботи.

Керівництво компанії цінує своїх співробітників і надає їм належні умови праці. Після відбору ми здійснюємо підвищення рівня кваліфікації кожного фахівця, розширюємо його вміння і знання у сфері охорони й безпеки, тому при відповідному виконанні своїх обов’язків Вам буде забезпечена робота і кар’єра в нашій компанії. Постійна робота та кар’єра у ТОВ «БРИАР» має наступні переваги:

  • стабільність охоронного підприємства – на ринку;
  • пакет соціальних гарантій, закріплених законодавством України;
  • гідний рівень заробітної платні;
  • хороші умови роботи;
  • доброзичливий колектив.

Сумлінна робота в різних зонах відповідальності при охороні об’єктів обов’язково заохочується у вигляді додаткових премій. Основа взаємовідносин компанії з співробітниками полягає в чесному виконанні всіх зобов’язань, саме тому наша фірма має гарну репутацію і робота з охорони об’єктів вважається престижною.

Проте, як відомо крім гарантій та умов роботи завжди є вимоги, вони досить високі, тому що робота і кар’єра в ТОВ «БРИАР» можлива лише в тому випадку, коли кандидат має набір всіх необхідних якостей. В іншому випадку ми змушені відмовити: для кандидатів з низькими фізичними,  психологічними та логічними характеристиками робота і кар’єра у позавідомчій охороні неможлива.

Кожен з наших співробітників розуміє, що авторитет всієї компанії залежить від їхнього професіоналізму і відповідальності. Тому робота і кар’єра в рамках охорони об’єктів, особистої охорони – серйозна справа, в якій помилка може коштувати компанії втрати ліцензії, а охоронюваному об’єкту або особі – в кращому випадку втратою або пошкодженням майна, в гіршому – життя.

Кожен співробітник нашої організації, старанно виконуючи свої обов’язки і вміючи своєчасно і професійно зорієнтуватися в екстремальній ситуації, викличе захоплення товаришів по службі і зверне на себе увагу керівництва, а це означає, що постійна робота і кар’єрний розвиток йому гарантовані.

Comments are closed