Ціноутворення

Багато хто при виборі того чи іншого товару, послуги в першу чергу задаються питанням: Скільки це коштує? Так, це один з універсальних критеріїв оцінки, але у товарів, тим більше послуг, є характеристика – ступінь складності. Охоронні послуги є одні з складних видів послуг, де вартість неможливо уніфікувати, вивести єдиний прайс-лист – це завжди буде «похідна ціна від».

Вся справа в тому, що один з наших принципів, немає – ринкових реалій, є неповторність кожного з об’єктів. Не можливо застосовувати єдині шаблони побудови охоронних систем, навіть якщо об’єкти ідентичні – вони все одно різні, відповідно і вартість охоронних заходів може суттєво відрізнятися, як в меншу, так і в більшу сторону.

Щоб не бути голослівним розглянемо наступний приклад: є 2 склади, що належать одній і тій же компанії. Власник при розмові по телефону кілька разів акцентував увагу на тому, що жодної різниці між складами немає. Проте співробітник товариства зміг домовитися про зустріч з метою огляду обох об’єктів. Як Ви думаєте, що він дізнався?:

  • склади зовні однакові;
  • у одного складу слабке нічне освітлення;
  • у другого відеокамери встановлені неправильно, через що утворюються «сліпі зони»;
  • також на територію, де розташовані склади, відбувається постійний, практично нерегульований потік машин.

Цей список можна продовжувати досить довго, тут дуже підходить прислів’я: «краще один раз побачити, ніж сто разів почути». До того ж заходи щодо забезпечення охорони об’єктів можуть істотно різнитися, в першу чергу за рахунок обліку (врахування?) Ваших вимог і прийняття/неприйняття пропозицій з нашого боку.

Зважаючи на все вище зазначене, можна зробити висновок – визначення вартості охоронних послуг важливо, як для Вас, так і для нас. Тому виїзд нашого фахівця на об’єкт здійснюється абсолютно безкоштовно. На місці Ви зможете з’ясувати низку цікавих питань, але вартість охоронних послуг може бути визначена, як під час знайомства з об’єктом, так і на наступний день.

Сподіваємося, що прочитавши цей текст Ви не будете здійснювати довгий пошук фірми з опублікованим прайс-листом. Адже навіть в ньому будуть ті самі «ціни від», які нічого не скажуть про якість наданих послуг. Тут єдине правильне і ефективне рішення – це дзвінок нам і призначення зустрічі для індивідуального огляду об’єкта.

Comments are closed